SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українець віз у Польщу "віагри" на 600 тисяч - 23.07.2016 10:23 — Новини Укрінформ
Українець віз у Польщу "віагри" на 600 тисяч

Українець віз у Польщу "віагри" на 600 тисяч

Фото
1345
Ukrinform
Співробітники Держприкордонслужби на Львівщині спільно з працівниками митниці  завадили спробі громадянина України вивезти до Польщі стимулюючі препарати для інтимного збудження.

Про це повідомляє відділ з питань взаємодії зі ЗМІ адміністрації Держприкордонслужби України.

"Чоловік слідував на виїзд з України автомобілем Opel через пункт пропуску "Устилуг". Для проходження контролю він обрав смугу руху "зелений коридор", показуючи цим, що не має заборонених для перевезення предметів. Однак у прикордонників виникла підозра, що автівкою ймовірно можуть переміщуватися товари. Саме тому транспортний засіб направили на спільний з працівниками митниці поглиблений огляд.

У порожнинах багажного відділення, під декоративною обшивкою передніх сидінь та панеллю приладів, під арками передніх і задніх коліс та в порожнині переднього бампера були знайдені препарати стимулюючої дії. Загалом в конструктивні порожнини автівки 30-річний українець запхав більше 200 тисяч пігулок та 4,8 тисячі гелів. Загальна вартість знахідки сягнула майже 600 тисяч гривень", - ідеться в повідомленні.

Товар вилучено, разом із ним і автівку, яку оцінили в понад 100 тисяч гривень.

Прикордонники вилучили контрабанди на 600 тисяч


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-