Мукачівська стрілянина: суд повернув обвинувальний акт ГПУ

Мукачівська стрілянина: суд повернув обвинувальний акт ГПУ

796
Ukrinform
Колегія суддів Мукачівського міськрайонного суду ухвалила рішення, що обвинувальний акт у справі мукачівської стрілянини, підготовлений прокурорами ГПУ, потребує доопрацювання.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Колегія суддів Мукачівського міськрайонного суду вирішила, що обвинувальний акт у справі мукачівської стрілянини потребує доопрацювання і повертає його стороні обвинувачення", - озвучив рішення суду головуючий суддя Котубей.

Адвокати чотирьох представників "Правого сектора", затриманих у "мукачівській справі" Роман Бухтояров та Олена Сторожук вважають, що були порушення щодо процедури ознайомлення з обвинувальним актом підсудних. За словами Сторожук, в обвинувальному акті вказано лише підозру на вину, а не описано дії стосовно кожного підозрюваного. Таким чином, за словами  Сторожук, цей обвинувальний акт не відповідає чинному КПК.

Нагадаємо, попереднє рішення суду стосувалося продовження строків тримання в СІЗО чотирьох бійців "Правого сектора", який завершувався 11 липня. Згідно з ухвалою Мукачівського міськрайонного суду вони пробудуть у СІЗО ще два місяці, до 6 вересня.

Як повідомлялося, 12 липня минув рік з часу резонансної стрілянини в Мукачевому за участю бійців "Правого сектора", людей із оточення народного депутата Ланьо та силовиків. Унаслідок сутичок були поранені та загиблі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-