До вінницьких регіоналів прийшли з обшуками через "десант тітушок" до Києва

До вінницьких регіоналів прийшли з обшуками через "десант тітушок" до Києва

2154
Ukrinform
Прокуратура області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області провела спецоперацію з виявлення доказів стосовно відправлення "тітушок" для участі в акціях протесту у Києві.

Про інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

"Прокуратурою Вінницької області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області у рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження щодо неправомірних дій посадових осіб органів виконавчої влади Вінницької області за фактом організації та відправки службових осіб органів влади, державних підприємств та груп молоді так званих - "тітушок" до міста Києва для придушення мирних акцій протесту за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, проведено обшуки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у колишніх вінницьких посадовців, членів Партії регіонів та перевізників проведено 8 одночасних обшуків з метою відшукання доказів (наказів, розпоряджень та інших документів), які можуть свідчити про організацію відправлення зазначених осіб для участі в акція у Києві, так званої "чорної бухгалтерії". Під час проведення обшуків вилучено флеш-накопичувачі, блокноти, виписки та інші документи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-