SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Росіянин намагався вивезти з України трубу, лампадку і деталі до самовару - 03.07.2016 20:30 — Новини Укрінформ
Росіянин намагався вивезти з України трубу, лампадку і деталі до самовару

Росіянин намагався вивезти з України трубу, лампадку і деталі до самовару

Фото
1377
Ukrinform
Прикордонники Харківського загону й працівники фіскальної служби в пункті пропуску "Плетенівка" зупинили росіянина, який намагався вивезти з України старовинні речі.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ

"Під час перевірки автомобіля "Рено" оглядова група знайшла в багажному відділенні 11 старовинних предметів  серед яких лампадка, пісочний годинник, музичний інструмент – труба, комплектуючі до самовару та інші. Виявлені предмети передали представникам фіскальної служби для проведення експертної оцінки", - йдеться в повідомленні.

Також 3 липня прикордонники та працівники фіскальної служби виявили також в пункті пропуску "Плетенівка" понад 160 годинників, які 27-річний громадянин України мав намір приховано завезти в Україну.

Під час перевірки транспортного засобу "Рено", в якому зазначений громадянин прямував як пасажир, в салоні автівки серед речей були виявлені 164 копій годинників  відомих брендів.

Конфіскат попередньою вартістю 20 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби.

Контрабанда труба лампада самовар


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-