Двох айдарівців підозрюють у створенні озброєної банди

Двох айдарівців підозрюють у створенні озброєної банди

1105
Ukrinform
Генпрокуратура повідомила двом добровольцям батальйону територіальної оборони "Айдар" про підозру в організації озброєної банди, що вчинила низку тяжких злочинів.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру двом добровольцям батальйону територіальної оборони "Айдар" у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257, ч. 4 ст. 187 , ч. 3 ст. 289, ч. 3 ст. 146, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 357 КК України", - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування встановило, що ці добровольці вступили до 24 батальйону територіальної оборони "Айдар", у зв’язку із чим отримали особисту вогнепальну зброю.

Будучи військовослужбовцями військової частини (24 батальйон територіальної оборони "Айдар") вони зобов’язані були під час проходження військової служби дотримуватись Конституції України, законів України, Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, інших нормативно-правових актів, а також належно виконувати визначені ними службові обов’язки. Однак в порушення зазначених вимог, у співучасті з військовослужбовцями 24 батальйону територіальної оборони "Айдар", вчинили ряд тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, наголошують у прес-службі.

"Зокрема, вказані особи підозрюються в організації озброєної банди з метою нападу на окремих осіб; у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбої), поєднаному з проникненням у житло, вчиненому організованою групою; у незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненого повторно, організованою групою осіб, поєднаного з погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я потерпілого; у незаконному викраденні більше ніж двох осіб, способом небезпечним для життя та здоров’я потерпілих, вчинене із застосуванням зброї, організованою групою; у незаконному заволодінні паспортами та іншим важливими особистими документами вчиненому організованою групою, тобто у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 289, ч. 3 ст. 146, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 357, КК України", - зазначили в ГПУ.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-