SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Військовий ЗСУ збирав вибухові пристрої на продаж - 27.06.2016 13:21 — Новини Укрінформ
Військовий ЗСУ збирав вибухові пристрої на продаж

Військовий ЗСУ збирав вибухові пристрої на продаж

Фото
974
Ukrinform
Співробітники Служби безпеки України на Миколаївщині затримали двох чоловіків, які виготовляли на продаж саморобні вибухові пристрої.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Правоохоронці встановили, що військовослужбовець Збройних Сил України разом із спільником конструювали вибухові пристрої, закамуфльовані під мобільні телефони та флешки. Активація вибухівки здійснювалася дистанційно. За оперативними даними, вони планували запропонувати "продукцію" особам, які могли б використати вибухівку для дестабілізації ситуації у Миколаївській та Одеській областях", - йдеться в повідомленні.

У СБУ додають, що затримали зловмисників у Миколаєві з одним із виготовлених екземплярів. Під час обшуків за їх місцем проживання правоохоронці виявили лабораторію, в який виготовлялась вибухова суміш, а також деталі для збирання вибухових пристроїв.

СБУ затримала двох чоловіків, які виготовляли вибухівку на продаж


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-