Замок на Тернопільщині нині має своє свято

Замок на Тернопільщині нині має своє свято

2351
Ukrinform
Свято замку зібрало у місті Скалат, що на Тернопільщині шанувальників старовини, лицарських боїв та історичних легенд.

Про це з місця події повідомив кореспондент Укрінформу.

«Місцем проведення свята стала майже 400-річна фортифікаційна споруда із бастіонними вежами, товстезними мурами з бійницями.

Замок у різні історичні часи зазнав значних руйнувань, зараз його відновлюють реставратори», сказав кореспонденту агентства генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура.

За його словами, організатори свята потурбувалися про широку культурно-розважальну програму. Тут і лицарські бої, і реконструкція подій, пов’язаних із обороною Скалатського замку, а ще - виставка народних ремесел, кулінарного мистецтва галицьких кухарів, робота містечка майстрів під відкритим небом

Свято замку у Скалаті – частина загальнообласної програми, за задумом якої такі дійства проведуть в різних куточках області, де збереглися оборонні споруди. Свята замків вже відбулися в Збаражі, Кременці, Бережанах, Сидорові. Після Скалата у липні естафету прийме найстаріше місто краю - Теребовля. За нею - Чортків, потім села Нирки, Токи, Підзамочок і аж у жовтні - Вишнівець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>