Садовий заявляє про "сміттєву провокацію" проти Львова

Садовий заявляє про "сміттєву провокацію" проти Львова

1172
Ukrinform
Міський голова Львова Андрій Садовий  вважає, що стосовно міста здійснюється глобальна сміттєва провокація. 

Про це повідомляє прес-центр Львівської міської ради. 

«Вже 15-ий день Львів знаходиться у сміттєвій блокаді, коли йде тотальна блокада по місту, щоб ми не вивозили сміття. Ми його вивозимо, як би це не було важко, і далі будемо це робити. Звичайно, є багато труднощів. Я вірю, що негідники, які задумали цю глобальну провокацію проти Львова, колись будуть знайдені і покарані», -  наголосив мер Львова.

Як розповів  Садовий, також тривають роботи щодо пошуку нової земельної ділянки для облаштування полігону ТПВ і будівництва сміттєпереробного заводу.

«Складність у тому, що потрібно не лише рішення обласного керівництва, а й рішення рад, на території яких вони знаходяться. Тому треба багато працювати з громадами і пояснити, що вони можуть отримати великий позитив, велику кількість нових робочих місць і хорошу статтю доходу, разом з тим - максимально високу екологічну безпеку, по усіх нормах Європейського Союзу. Це складний процес. Думаю, ми хоча би фіналізуємо 2-3 ділянки, які можуть підходити за усіма висновками», - зазначив Садовий.

Він також зазначив, що отримав 18 відмов по тих ділянках, які пропонувалися раніше.  Проте, є й нові пропозиції, зараз  вони аналізуються фахівцями. 

Фото: portal.lviv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-