На Донбасі "засвітився" ще один російський підполковник - 24.05.2016 13:39 — Новини Укрінформ
На Донбасі "засвітився" ще один російський підполковник

На Донбасі "засвітився" ще один російський підполковник

Фото
1570
Ukrinform
На тимчасово окупованих територіях сходу України, прикриваючись фальшивими документами, перебуває підполковник ЗС РФ Федір Панов.

Про це повідомляє прес-центр ГУ розвідки МОУ.

"ГУР МО України встановлено, що на посаді "заместителя командира бригады по работе с личным составом 2 отдельной мотострелковой бригады (Луганск) 2 АК (Луганск) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ" перебуває підполковник ЗС РФ Панов Федір Євгенович (Панов Фёдор Евгеньевич), 04.04.1981 р. н. На тимчасово окупованих територіях сходу України використовує документи прикриття на прізвище Орєшков (Орешков)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Панов прибув на територію окупованого Донбасу в січні 2015 року, а до цього часу  перебував посаді заступника командира 336 окремої бригади морської піхоти (Балтійськ, Калінінградська обл.) Берегових військ Балтійського флоту.

"Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях Донбасу підполковник ЗС РФ Ф. Панов відряджений у січні 2015 р. з посади заступника командира бригади по роботі з особовим складом 336 окремої бригади морської піхоти (Балтійськ, Калінінградська обл.) Берегових військ Балтійського флоту", - уточнили в прес-центрі.

В ГУ розвідки розповіли, що деякі підрозділи 336 окремої бригади морської піхоти, якими керував Панов, виконують "службово-бойові" завдання поблизу окупованого Луганська та на непідконтрольній українській владі території Донецької області.

Інформація щодо російських військовослужбовців, які підозрюються у скоєнні воєнних злочинів на території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО, у тому числі з метою розширення "санкційного" списку.

Підполковник ЗС РФ Федір Панов

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>