Половина Луганська - третій день без води

Половина Луганська - третій день без води

1549
Ukrinform
З 19 травня українські ремонтники не можуть відновити водопостачання Луганська, а також окремих населених пунктів на підконтрольній Україні території.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

"Стався порив труби, через яку йде постачання води до східної частини Луганська. Місце пориву, як з'ясувалося, знаходиться під водою у руслі Сіверського Дінця. Наші ремонтні служби були вимушені перекрити подання води на Луганськ, а також на н.п. Петрівське, який знаходиться на контрольованій території. Керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом прийнято принципове рішення трубу відремонтувати, щоб не страждали українські громадяни по обидва боки лінії розмежування", - розповів Клименко.

Оскільки робити ремонт труби, прокладеної по дну Дінця, немає можливості, фахівці прийняли рішення паралельно прокласти новий водовід завдовжки близько 120 метрів. Наші ремонтні служби в супроводі ОБСЄ дві доби вимушені чекати, коли окупаційна адміністрація дозволить своїм ремонтникам підійти з технікою до берега річки для участі у спільній операції з прокладення та підключення водопроводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-