Контррозвідка ліквідувала російську резидентуру на Луганщині

Контррозвідка ліквідувала російську резидентуру на Луганщині

Відео
1054
Укрінформ
Контррозвідники Служби безпеки України спільно з працівниками антикорупційного підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій викрили діяльність резидентури ФСБ РФ, що вела розвідувально-підривну діяльність на території північних районів Луганщини.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"До складу резидентури входило троє осіб: один із керівників районного відділу ДСНС; місцевий контрабандист; а також колишній заступник районного осередку забороненої комуністичної партії. Партійний функціонер, оголошений у розшук у зв'язку з організацією у 2014 році в Марківському районі антиконституційного референдуму, керував діяльністю групи, переховуючись у Росії", - йдеться у повідомленні.

Функції зв'язкового з іноземними спецслужбами виконував посадовець Державної служби з надзвичайних ситуацій, який протягом 2014-2016 років неодноразово виїжджав до Росії. Під час одного з таких візитів восени 2015 року його завербували представники ФСБ РФ.

Зловмисники виконували завдання російських спецслужб щодо контролю за переміщенням підрозділів Збройних Сил України, збору інформації про розташування та функціонування блокпостів, організації режиму охорони державного кордону, а також діяльності органів державної влади та правоохоронних структур.

Вирішується питання стосовно відкриття кримінального провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та оголошення про підозру у злочинах проти національної безпеки України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-