SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Біля російського консульства в Одесі написали "ФСБ" - 12.05.2016 17:33 — Новини Укрінформ
Біля російського консульства в Одесі написали "ФСБ"

Біля російського консульства в Одесі написали "ФСБ"

Фото, відео
974
Ukrinform
Учасники одеського руху "Євромайдан" зробили на проїжджій частині перед консульством Російської Федерації в Одесі величезний напис "ФСБ" із покажчиком у бік входу в диппредставництво.

Таким перфоменсом кілька десятків учасників руху хотіли привернути увагу до необхідності виконання закону про держслужбу, який набрав чинності з 1 травня, що забороняє обіймати чиновницькі посади особам з подвійним громадянством.

Одеські "євромайданівці" нагадали, що діючий мер Одеси Геннадій Труханов, за їх інформацією, має, окрім українського громадянства, ще й російське. Проте, відзначили активісти, коли це питання порушувалося раніше, Труханов нібито отримав довідку в консульстві про відсутність російського громадянства.

Учасники руху намагалися потрапити в консульство із проханням також надати їм довідки про відсутність у них російського громадянства, проте в будівлю їх не пустили.

Одеса акція

Російське консульство в ході акції перебувало в оточенні посилених підрозділів Нацгвардії і поліції.

Акція пройшла без інцидентів, в даний момент учасники розійшлися.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, який оприлюднив 9 травня повну базу даних, відому як "Панамські документи", Геннадій Труханов є громадянином Росії.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-