SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Краматорську спалили георгіївські стрічки - 10.05.2016 01:16 — Новини Укрінформ
У Краматорську спалили георгіївські стрічки

У Краматорську спалили георгіївські стрічки

Фото
2331
Ukrinform
У Краматорську ввечері 9 травня на центральній площі міста спалили георгіївські стрічки, які зібрали вранці на мітингу присвяченому Дню миру і пам'яті.

Про це повідомляє «Східний проект».

Представники місцевої організації партії «Свобода» вдень у сквері Героїв пропонували городянам, які прийшли з цією символікою, зняти її. З деяких городян цю символіку зривали. Ввечері активісти «Свободи» поклали зібрані стрічки на прапор «Партії регіонів», облили бензином і підпалили.

У Краматорську спалили георгіївські стрічки

Нагадаємо: в Україні вже два роки поспіль офіційним символом Дня перемоги, пам'яті та скорботі є квітка червоного маку, а георгіївську стрічку вважають негативним символом війни і агресії. Даний символ активно шанується і культивується в Росії, а також на окупованих територіях Донбасу і Криму.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-