У Краматорську пройшов мітинг та пробіг ретротехніки

У Краматорську пройшов мітинг та пробіг ретротехніки

Фото
1106
Ukrinform
Мітингом-реквіємом у Краматорську у п’ятницю відзначили День пам’яті та примирення і 71 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До могил тих, хто звільняв місто, квіти поклали ветерани, керівники міста, представники громадськості та школярі.

Як повідомляє телеканал "До ТеБе", мітинг-реквієм продовжився автопробігом ретротехніки.

"Ми збирали її хто як. Більша частина – це копії, оскільки оригінали, на жаль, використовувати не можна, бо їхній механізм старий та зношений", – розповів співробітник Національного військово-історичного музею України Леонід Бондар.

Із Краматорська автопробіг рушив до Бахмута (Артемівська). Потім ретротехніка завітає до Лисичанська (7 травня), Старобільська (8 травня), Станиці Луганської (9 травня).

За планами організаторів, у рамках заходу буде продемонстровано зразки військової автомобільної техніки, уніформи та макетів стрілецької зброї часів Другої світової війни. Відбудеться також покладання квітів та вінків до могил невідомих солдатів, святкові музичні виступи для ветеранів – учасників війни, інформаційні акції для місцевих мешканців Донецької та Луганської областей щодо місця і ролі українського народу у перемозі над нацистськими загарбниками.

У Краматорську пройшов мітинг та пробіг ретротехніки

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-