Україна посилює охорону кордону на Великдень

Україна посилює охорону кордону на Великдень

1070
Укрінформ
Державна прикордонна служба посилила охорону кордону в ніч на Великдень.

Про це повідомили в прес-центрі Держприкордонслужби.

"У Великодню ніч у посиленому режимі державний кордон та громадський порядок охоронятимуть близько 15 тисяч прикордонників. На всі ділянки направлені додаткові резерви, які посилені технікою та технічними засобами", - йдеться у повідомленні.

У співробітництві з іншими правоохоронними органами посилено заходи безпеки в Одеському регіоні. Заходи спрямовані на недопущення проникнення терористів та провокаторів, а також провезення зброї, засобів терору та інших заборонених предметів. Посилено кордон з Молдовою на ділянці Придністров’я. Забезпечено цілодобове чергування ситуативних груп для реагування на зміни обстановки.

Задіяні корабельно-катерні групи для прикриття підступів з моря. У повітрі перебувають  літаки "Даймонд" для моніторингу ситуації в територіальному морі та на адмінмежі з АР Крим. Морські сили та авіація застосовуватимуться щоденно протягом усіх травневих свят.

Крім того, у взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями проводяться спільні дії та оперативно-профілактичні заходи в районі проведення антитерористичної операції та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-