Справа 2 травня: суд залишив під вартою п'ятьох учасників масових безладів

Справа 2 травня: суд залишив під вартою п'ятьох учасників масових безладів

723
Ukrinform
Малинівський районний суд Одеси подовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою п'ятьом підозрюваним в організації і участі в масових безладах в центрі Одеси 2 травня 2014 року. 

Всі вони - проросійські активісти, що входили до групи Сергія Долженкова, відомішого як "Капітан Какао".

Про це з суду повідомляє кореспондент Укрінформу.

Громадянину Росії Євгену Мефедову термін перебування в СІЗО подовжено на 30 днів, громадянину Росії Максиму Сакауову - на 60. На стільки ж подовжено термін перебування Сергію Долженкову, Владиславу Романюку і Сергію Корчинському.

Нагадаємо, в ході подій 2 травня 2014 року в Одесі загинули 48 людей. Більшість смертей сталися через пожежу в Будинку профспілок - 42, в результаті бійні на Грецькій площі із застосуванням каменів, вибухопакетів, вогнепальної і травматичної зброї загинули 6 людей.

Учасниками конфлікту з одного боку були активісти євромайдану і футбольні "ультрас" з Харкова і Одеси, з іншого -"антимайданівці", які з лютого розбили наметовий табір на площі Куликове поле.

У цілому у цій справі обвинувачуються 20 «антимайданівців» Куликового поля. 10 утримувалися під вартою більше року, нині відпущені під домашній арешт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-