SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові СБУ запобігла провокаціям на травневі - 28.04.2016 13:17 — Новини Укрінформ
У Львові СБУ запобігла провокаціям на травневі

У Львові СБУ запобігла провокаціям на травневі

Фото, відео
1000
Ukrinform
Служба безпеки України викрила у Львові групу осіб, яка готувала провокаційний «першотравневий марш». Метою акції була дестабілізація ситуації в регіоні.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

«Служба безпеки України викрила у Львові групу осіб, яка готувала провокаційний «першотравневий марш» від імені одного з ліворадикальних угруповань. Метою акції була дестабілізація ситуації в регіоні. Під час обшуків за місцем проживання зловмисників правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку та агітаційні матеріали, спрямовані на організацію та проведення маршу із антидержавними закликами», - йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

У Львові СБУ запобігла провокаціям на травневі

Також в обласному центрі СБ України спільно з прокуратурою викрили угруповання, яке в соцмережах називало себе «антифашистський супротив Львова» та готувало провокації на 9 травня.

Зловмисники готували та поширювали матеріали, які популяризують тоталітарний режим із використанням комуністичної символіки. Під час обшуків у провокаторів вилучено комп'ютерну техніку та матеріали з доказами антиукраїнської діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-