Розвідка розкрила схему

Розвідка розкрила схему "дерибану" московських грошей ватажками бойовиків

1350
Укрінформ
Бойовики отримали з Москви чергове "фінансове підкріплення" в розмірі 800 мільйонів російських рублів.

Про це повідомляє Головне розвідувальне управління Міноборони.

"Не дивлячись на стагнацію російської економіки, воєнно-політичне керівництво Російської Федерації продовжує виділяти з бюджету значні кошти для продовження підривної діяльності на тимчасово окупованих територіях сходу України. Встановлено, що на початку квітня ц.р. з бюджету РФ надійшло близько 800 млн. російських рублів", - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, 775 млн з цих грошей призначається для утримання тієї частини адміністративного апарату та силових структур т.зв. ДНР та ЛНР, де службу за контрактами з російською окупаційною владою проходять переважно місцеві жителі, а 25 млн призначено для домінування російської пропаганди: на придбання телекомунікаційного обладнання для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру, станцій-ретрансляторів Тореза та Горлівки, а також для запуску проектів “цифрового мовлення” в н.п.Стаханов, Красний Луч і Чорнухине (на ці проекти передбачено 700 тис.).

"Розкрита схема фінансових махінацій з частиною бюджету Росії, що виділяється на продовження збройної агресії проти України та утримання тимчасово окупованих територій Донбасу, створена за безпосередньої участі т.зв. міністрів фінансів “ЛНР” Є.Мануйлова та “ДНР” Є.Матющенко", - зазначають у ГУР.

Так, розвідники повідомляють, що для списання вкрадених коштів активно використовуються проекти відновлення інфраструктури населених пунктів, які знаходяться впритул до зони активних бойових дій із застосуванням т.зв. “револьверного” принципу (один об’єкт може відновлюватись декілька разів) та навмисних обстрілів “вже відновлених” будинків.

Крім того, 25% виділених з російського бюджету коштів повертається в Москву російським корумпованим чиновникам у вигляді “подяки” за їх допомогу в отриманні та списанні, ще 15-20% - розкрадається на місцях місцевими функціонерами, біля 10% - призначається співробітникам ФСБ, як плата “за дах”, інформує ГУР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-