У КМДА розповіли, як зроблять столицю справді безбар'єрною

У КМДА розповіли, як зроблять столицю справді безбар'єрною

886
Укрінформ
Цьогоріч у Києві планують встановлення підйомників для осіб з обмеженими фізичними можливостями на станціях трамвайної лінії швидкісного руху від вулиці Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги. 

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає прес-служба мерії. 

"Ми хочемо, щоб наша столиця справді стала безбар'єрною. Цьогоріч заплановано чимало заходів у центральній частині міста, і ми контролюватимемо їхнє виконання. Такі ж кроки мають бути здійснені у всьому місті, адже кияни - люди з рівними можливостями", - наголосив Пліс. 

Зокрема, зміни проведуть на станціях «Івана Лепсе», «Героїв Севастополя», «Гарматна», «Польова» та «Політехнічна». 

Він зазначив, що планується будівництво транспортного пересадочного вузла на «Контрактовій площі», пристосованого для обслуговування маломобільних верств населення. Це підвищені платформи для безперешкодного заїзду пасажирів у колісних кріслах до трамвайних вагонів, влаштування безперешкодного доступу до підвищених платформ, встановлення турнікетів з ворітцями достатньої ширини для проїзду візків, додаткове освітлення платформи та облаштування краю платформи тактильною плиткою для людей з вадами зору.

Крім того, у метрополітені в поточному році хочуть облаштувати 4 пандуси на сходових маршах входів (виходів) до вестибюлів наземних станцій «Золоті ворота», «Вокзальна», «Політехнічний інститут». 

Планується нанесення попереджувальних смуг із полімерних матеріалів на платформах 12 станцій (по 2 смуги на кожній станції) та проведення щоквартального оновлення 813 попереджувальних смуг яскраво-жовтого кольору на першій і останній сходинці сходових маршів станцій, пересадочних вузлів між лініями, а також у підземних пішохідних переходах.

Нинішнього року мерія планує встановити пристрої звукового оповіщення для безпечного переходу проїзних частин вулиць пішоходами з вадами зору на пішохідних переходах у Печерському та Шевченківському районах.

Фото: ednist.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-