Чернігівський оборонний завод відсудив цех у комерційної фірми

Чернігівський оборонний завод відсудив цех у комерційної фірми

1682
Ukrinform
«171 Чернігівському ремонтному заводу» на виконання рішення суду й за сприяння військової прокуратури повернуто приміщення виробничого цеху площею понад 3 тис. кв. м та вартістю більше 3 млн 500 тис. гривень. Власником цеху визначено ДК «Укроборонпром».

Про це зазначається на сайті головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

«30 березня 2016 року завдяки принциповій позиції та налагодженій роботі військової прокуратури Чернігівського гарнізону забезпечено виконання рішення суду про повернення Державному підприємству «171 Чернігівський ремонтний завод» незаконно придбаного комерційним підприємством виробничого цеху загальною площею понад 3,000 м2 вартістю більше 3,500,000 гривень», - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що в ході виконання судового рішення за участю військового прокурора Чернігівського гарнізону 30 березня 2016 року до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про зміну власника вказаного об'єкту нерухомості та визначено в якості власника Державу в особі Державного концерну «Укроборонпром».

«Таким чином, приміщення цеху, що має стратегічне значення для державного ремонтного підприємства, повернуто для виробничої діяльності трудовому колективу», - підкреслили у прес-службі Матіоса.

Фото: chor.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-