Аудит у київській мерії "потягнув" на 81 кримінальну справу

Аудит у київській мерії "потягнув" на 81 кримінальну справу

1284
Ukrinform
За результатами внутрішнього аудиту КМДА виявлено факти порушень, за якими відкрито 81 кримінальне провадження.

Про це заявила в.о. директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Оксана Колтик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Всього за матеріалами аудитів станом на сьогодні, 31.03.2016 року, порушено 88 кримінальних проваджень, з них 7 закрито. Таким чином, сьогодні діючих кримінальних проваджень по матеріалам аудиту - 81 кримінальне провадження. У 6 кримінальних проваджень обвинувачувані акти направлені до суду, підготовлено 16 підозр відповідальним у правопорушенні особам, 4 осіб оголошено у розшук, і 28 матеріалів знаходяться в судовій експертизі", - сказала Колтик.

За її словами, по ряду київських комунальних підприємств наразі відкрито кримінальні провадження, наприклад, по КП "Інженерний центр".

"Власне по цьому підприємству, оскільки воно є замовником будівництва різних об’єктів соціальної інфраструктури міста Києва, особливо хочеться звернути увагу на кримінальне провадження, яке пов’язане із завищенням обсягів виконаних робіт по Олександрійській лікарні, оскільки там сума майже 9 млн завищень", - зазначила вона.

Колтик також повідомила, що ще одне кримінальне провадження відкрито по Департаменту соціальної політики, "це пов’язано з реконструкцією будинку по вулиці Теліги 37 Г".

Зокрема, відкрито провадження по КП "Київський метрополітен". "В нас власне є результати аудиту ефективності, який проведений у 2015 році, де виявлено витрати приблизно 21 млн грн. На жаль, з серпня навіть не передано в експертизу, не зрозуміло, як рухається це кримінальне провадження. Також інші кримінальні провадження по "Київському метрополітену", пов’язані із завищенням обсягу вартості виконаних робіт під час будівництва на об’єкті Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від Виставкового центру до Одеської площі, там було завищення більше 3 млн і власне справа була передана до суду, але на сьогодні чомусь обвинувальний акт суду повернуто назад в прокуратуру", - зауважила Колтик.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-