У Донецьку зупинилась фільтрувальна станція - без води 400 тисяч мешканців

У Донецьку зупинилась фільтрувальна станція - без води 400 тисяч мешканців

2021
Укрінформ
Фільтрувальна станція у Донецьку припинила свою роботу, що може спричинити техногенну катастрофу через відсутність води для 400 тисяч мешканців Донецької області.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Сьогодні станція припинила свою роботу що може спричинити техногенну катастрофу через залишення без води 400 тисяч мешканців Донецької області. Припинення роботи даної станції відбулось через те, що злочинці вкотре здійснюють провокації з метою дискредитації Збройних сил України та подальшого їх звинувачення у порушенні Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Донецька фільтрувальна станція є об'єктом соціального значення та перебуває на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням так званої «ДНР».

"Зокрема, НЗФ було створено декілька мобільних груп, із встановленням на вантажні автомобілі мінометів 82 калібру, якими демонструється вже знайома нам тактика. Ці мобільні групи здійснюють неприцільні обстріли як району навколо даної станції, так і самої станції. Крім того ведеться неприцільний ворожий снайперський обстріл з метою звинувачення в цьому ЗСУ", - інформує штаб АТО.

У штабі наголошують, що на території даного району немає жодного підрозділу Збройних сил України. Жодних активних дій з боку українських військ з метою оволодіння об'єктом не відбувається. Всі заяви стосовно даного інциденту не відповідають дійсності та є черговим фейком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-