Захарченко випадково підпорядкував ГПУ своїх

Захарченко випадково підпорядкував ГПУ своїх "податківців"

Укрінформ
Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко підписав «Постанову Ради міністрів ДНР» №1-6, якою визначив функції створеної бойовиками «фінансово-економічної поліції».

Про це написав у Фейсбуці керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. 

За словами Тимчука, визначаючи завдання цієї легалізованої бандструктури, Захарченко вказав, що у своїй діяльності, крім іншого українського законодавства, вона має керуватися Законом України № 3529-VI від 16.06.2011 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах».

«Мало того, що в «ДНР» раптом почали орієнтуватися на документи ненависної їм Європи і тупо цупити законодавчу базу України в контексті не менш ненависної їм євроінтеграції. Так ще варто поглянути, що саме Захарченко підсовує своїм «фінансовим поліцейським». Закон України № 3529-VI від 16.06.2011 дуже короткий і зазначає, що «органами, на які покладаються повноваження згідно з пунктом 1 статті 15 Конвенції, є Міністерство юстиції України (у справах на стадії судового слідства, і Генеральна прокуратура України (у справах на стадії досудового слідства)», - пише керівник «ІО».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-