На Донбасі викрили

На Донбасі викрили "конверт" з обігом у 200 мільйонів

Укрінформ
Податковою міліцією Донецької області припинено діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з оборотом понад 200 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС в Донецькій області.

«Співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби Донецької області спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю управління СБУ і прокуратурою Донецької області припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного центру», - сказано в повідомленні.

Податківці зазначили, що цей «конверт» впродовж 2015 року надав послуги підприємствам реального сектору економіки, переважно зернотрейдерам Київської, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської та інших областей, щодо сприяння в ухиленні від сплати податків на загальну суму понад 54 млн грн. До складу виявленої злочинної групи входили 4 активні співучасники, якими до протиправної діяльності залучено низку підставних осіб, на їх ім'я зареєстровано 87 суб'єктів господарської діяльності з ознаками «фіктивності».

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2015 рік становив понад 200 млн грн.

Проведено санкціоновані обшуки за адресами розташування офісних приміщень, проживання учасників злочинної групи. Під час обшуків вилучено печатки 20 підприємств, грошові кошти в іноземній валюті, велику кількість банківських карток, за допомогою яких безготівкові грошові кошти конвертувалися в готівку та інші докази, що свідчать про протиправну діяльність.

Слідство триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-