SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Під консульством РФ в Одесі спалили опудало Путіна - 09.03.2016 17:33 — Новини Укрінформ
Під консульством РФ в Одесі спалили опудало Путіна

Під консульством РФ в Одесі спалили опудало Путіна

Фото, відео
1315
Ukrinform
Активісти провели в Одесі акцію на підтримку Надії Савченко.  Вони також намагалися передати до консульства РФ петицію з вимогою її звільнення, а коли їм завадили представники поліції, закидали прохідну яйцями та червоною фарбою.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу,  між активістами та правоохоронцями сталася невеличка сутичка.

На знак протесту проти незаконного суду над Надією Савченко учасники акції закидали прохідну яйцями і облили червоною фарбою. Втім, організатори акції стверджували, що яйця кидали невідомі люди з вікон висотної будівлі, що знаходиться неподалік. За їх словами, саме в результаті цієї провокації виникла бійка. Поліція застосувала сльозогінний газ.

Також присутні спалили опудало Путіна.

Російському консулу активісти запропонували вийти і забрати петицію, але той відмовився виходити за ворота навіть за наявності посиленої охорони. Для передачі петиції в консульство пропустили одного «парламентера».

Під час акції ніхто не постраждав, затримань не було.

Під консульством РФ в Одесі спалили опудало Путіна

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>