Справа 53-ї бригади: військова прокуратура взялась за офіцерів

Справа 53-ї бригади: військова прокуратура взялась за офіцерів

2506
Укрінформ
За неналежне виконання службових обов'язків із забезпечення військових на полігоні "Широкий Лан" на Миколаївщині до адмінвідповідальності притягнули командний склад 53-ї окремої механізованої бригади та вище командування.

Офіцери такого рівня вперше відповідають власною свободою за невиконання статутів ЗС України, написав у Фейсбуці головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Коли військове командування у ситуаціі із "Широким Ланом" не впоралося  із своїми обов'язками, солдати поскаржилися військовому прокурору. Прокуратура відреагувала миттєво, не шукаючи "стрілочників" і не роблячи "крайніми" самих бійців. Станом на сьогодні, за неналежне виконання службових обов'язків до адміністративної відповідальності нами притягнуто командний склад бригади та вище командування. Ще ніколи офіцери такого рівня не відповідали власною свободою за невиконання статутів Збройних сил Украіни і прийняття неправильних управлінських рішень! Такого не було ніколи! І зараз, і потім ми маємо діяти лише по Закону. Інакше - це шлях у нікуди" - написав Матіос.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-