У Донецьку бойовиками керує офіцер РФ Чирков - розвідка

У Донецьку бойовиками керує офіцер РФ Чирков - розвідка

Фото
1197
Ukrinform
Заступником командувача 1 армійського корпусу (сформованого на території т.з. "ДНР") є полковник ЗС РФ Євген Чирков.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Підтверджено, що на посаді "заступника командувача по роботі з особовим складом 1 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації" (Донецьк) перебуває кадровий офіцер російської армії, полковник Чирков Євген Володимирович", - йдеться у повідомлені.

Встановлено, що полковник Чирков прибув з посади "заступника командира по роботі з особовим складом 28 окремої мотострілкової бригади Центрального військового округу ЗС РФ" (м. Єкатеринбург). Термін його відрядження до України - з грудня 2015 р. по червень 2016 р., а місце постійного перебування та проходження служби - місто Єкатеринбург.

"Відомо, що російський полковник знаходиться у тяжкому морально-психологічному стані у зв'язку з постійними конфліктами з вищим командуванням та скрутним фінансовим становищем, пов'язаним із систематичними затримками виплат грошового забезпечення, у т.ч. невиплатою надбавок за "особливі умови служби", - зазначили в ГУР.

Наголошується, що Головне управління розвідки продовжує цілеспрямовано збирати факти щодо участі кадрових російських військових у воєнних злочинах на тимчасово окупованих територіях Донбасу для подальшої передачі їх встановленим порядком до Міжнародного кримінального суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-