В зоні АТО знайшли величезний арсенал важкої зброї, готовий "їхати" на Київ

В зоні АТО знайшли величезний арсенал важкої зброї, готовий "їхати" на Київ

Фото
3003
Ukrinform
Слідчими Генеральної прокуратури вилучено один із найбільших за останні роки арсеналів важкого озброєння.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Спецоперація з метою вилучення незаконно утримуваної зброї та боєприпасів в зоні АТО була проведена 25 лютого новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності ГПУ у взаємодії з іншими правоохоронцями.

"Проведеними невідкладними слідчими (розшуковими) заходами попереджено переміщення зброї до столиці з метою її подальшої реалізації незаконним військовим формуванням, злочинним угрупуванням та іншим кримінальним елементам. Як результат, вилучено один з найбільших арсеналів важкого озброєння за останні роки", - йдеться у повідомленні.

Так, знайдено: 65 кг тротилу, патрони 14,5 - 112 цинкових ящиків, 196 ящиків, 3610 шт; патрони 12,7- 64 ящики; патрони 7,62 х 54 - 19 ящиків, 1464 шт; патрони 30 мм 670 шт, 27 ящиків; ПТУР 7 шт, пускова установка; протитанкові міни ТМ62м - 29 шт; протипіхотні міни МОН50 - 6 шт; ВОГ 17м - 480 шт; протитанкові міни КЗОЗ - 14 шт, ОЗМ 72 - 6 шт; кумулятивний пристрій к35 - 4 шт; 20 кг пластиду; постріли до рпг 7 - 98 шт.

Слід відзначити, що незадовго до цього в Києві теперішніми працівниками Департаменту вже було затримано вантажний автомобіль, у якому приховано перевозилось озброєння для подальшої реалізації.

"На даний час вживається комплекс передбачених законом заходів, з метою встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного переміщення та збуту зброї", - додали у прес-службі.

В зоні АТО знайшли величезний арсенал важкої зброї, готовий "їхати" на Київ

Фото: gp.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-