СБУ шукає у Львові докази розстрілу «беркутівців»

СБУ шукає у Львові докази розстрілу «беркутівців»

Укрінформ
Слідчі Генпрокуратури та СБУ проводять обшук у львівському будинку, де проживає Іван Бубенчик, який начебто зізнався журналісту у вбивстві двох беркутівців на Майдані.

Про обшук повідомляє Громадське ТБ.

Згідно з постановою Печерського районного суду м.Києва, згода на проведення обшуку була надана 23 лютого. Слідчі шукають предмети та документи, які, за формулюванням слідчого судді, «можуть бути доказами причетності до вказаних злочинів».

Самого Бубенчика наразі вдома немає. Слідчі кажуть, що вони намагались зв'язатись з ним, але той не виходить на зв'язок.

Сам Бубенчик передав Громадському копію ордеру на обшук, де йдеться про те, що "Бубенчик Іван Петрович може бути причетний до вчинення вбивства працівників правоохоронних органів".

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно на сайті «Bird In Flight» було розміщено інтерв'ю, в якому Бубенчик сказав, що два роки тому на Майдані в Києві він вбив пострілами з автомата двох командирів міліціонерів-«беркутівців» у потилицю. І це, начебто, були перші вбивства під час протистояння активістів та влади.

Проте, вже на другий день він заперечив цю розповідь, оприлюднену журналістом Іваном Сіяком. У телефонній розмові з кореспондентом dailylviv Бубенчик сказав, що 18 лютого в Києві справді мав зустріч з незнайомим досі чоловіком, який назвався Іваном Сіяком (документів він не показував), і дав йому інтерв'ю-спогад про події дворічної давнини.

«Однак про такі два вбивства я не розповідав, і тепер сам розшукую Івана Сіяка, щоб той спростував поширену ним неправдиву інформацію», - наголосив Бубенчик.

Треба зазначити, що Бубенчик ще у 2014 році розповідав на камеру про своє перебування на Євромайдані. Тоді йшлося про його стрільбу по ногах беркутівців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-