Активісти назвали умову припинення блокади російських фур

14.02.2016 12:36 3705

Активісти блокуватимуть пересування російських вантажівок, допоки влада не заборонить діяльність російського бізнесу на території України.

Про це повідомив один із ініціаторів блокади Тарас Деяк у Фейсбуці.

"Доки не будуть виконані наші вимоги щодо визнання Росії країною-агресором та заборони діяльності російського бізнесу на території України - ми своїх позицій не здамо!", - написав він.

Також Деяк повідомив, що найактивніше сьогодні зранку було на кордоні поблизу Львова. Там одразу намагалися перетнути кодон 6 російських фур, але це їм не вдалося зробити.

"Львів: ніч минула спокійно, однак ранок почався не з кави. Шість російських фур намагались проїхати через блокпост, 4 з них розвернуті, ще 2 скеровані на автостоянку. До блокади постійно підключаються люди, місцеві приносять гарячі напої та їжу", - констатував активіст.

Щодо інших областей то там, за його інформацією, ситуація відносно спокійна, минулої ночі не надходило жодних тривожних повідомлень.

Нагадаємо, що блокада російських вантажівок розпочалася у четвер, 11 лютого, у Закарпатській області неподалік села Нижні Ворота. Активісти назвали цю акцію безстроковою і оголосили про створення блокпостів для протидії та недопущенню в'їзду в Україну фур з Росії.

НІЧ НА БЛОКАДАХ

Опубліковано Тарасом Деяком 14 лютого 2016 р.

Фото: Фейсбук/Карпатська Січ - Націоналісти Закарпаття

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-