Бойовики хотіли підірвати саперів та спостерігачів ОБСЄ

Фото 06.02.2016 15:26 4527

Військовослужбовці ЗСУ неподалік Попасної попередили теракт, який готувався, щоб скомпрометувати Україну.

 Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Військовослужбовцями Збройних Сил України неподалік Попасної було затримано автомобіль, який пересувався в сірій зоні в районі, де проводилося розмінування та відновлення ЛЕП", - йдеться у повідомленні.

У штабі зазначили, що роботи з розмінування та відновлення у сірій зоні проводяться лише за обопільної домовленості між сторонами конфлікту, під пильним наглядом представників СЦКК та спостерігачів ОБСЄ.

"В день, коли було затримано автомобіль, роботи з відновлення ЛЕП проводитись не могли, адже не було відповідного запиту. Авто пересувалося зі сторони окупованої проросійськими бандформуваннями. Проте, найбільшу зацікавленість викликав смертоносний багаж автомобіля. Так, в машині знаходилися вибухівка, засоби підриву та протитанкова міна, підготовлена для встановлення таким чином, щоб її неможливо було знешкодити", - повідомляє прес-центр штабу.  

Наголошується, що вочевидь, цей арсенал був підготовлений для чергової кровавої провокації, з метою скомпрометувати Україну.

"Протитанкову міну планувалося встановити під опорою ЛЕП. За пекельним замислом бойовиків на ній мали б підірватися українські сапери разом з робітниками, які б проводили відновлені роботи. А в ідеалі - представники місії ОБСЄ. В подальшому планувалося надати цій події широкого розголосу, з метою звинуватити Україну в мінування об'єктів інфраструктури та зриві Мінських домовленостей", - підкреслили у штабі. 

Фото: прес-центр АТО/Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-