Українців закликали не виходити на тонку кригу

Українців закликали не виходити на тонку кригу

1364
Ukrinform
Рятувальники закликали громадян не виходити на лід у зв'язку з підвищенням температурних показників, що сприяє таненню та руйнуванню льодового покриву на водоймах.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС

"З початку тижня по всій території України спостерігається підвищення температурних показників, що сприяє таненню та руйнуванню льодового покриву на водоймах. За таких умов вихід на тонку кригу та риболовля становлять надзвичайну загрозу для життя та здоров’я людей", - йдеться у повідомленні.

У ДСНС наголосили, що громадяни здебільшого ігнорують елементарні правила безпеки і продовжують виходити на лід, що і стає причиною трагічних наслідків. "Так, з початку січня рятувальниками зафіксовано вже 21 випадок загибелі людей на водоймах, з яких 2 дітей", - зазначили у прес-службі

З метою попередження виникнення надзвичайних подій на водоймах наразі у всіх регіонах країни тривають інформаційно-роз’яснювальні рейди. Під час таких заходів фахівці ДСНС України із залученням представників ЗМІ відвідують місця масового перебування людей на льоду та проводять з громадянами профілактичні бесіди, розповідають людям про небезпеку виходу на тонку кригу, вручають їм пам’ятки та листівки із попереджувальним змістом. Крім того, рятувальники відвідують навчальні заклади країни, де проводять профілактичні уроки із дітьми щодо безпеки на льоду.

 Упродовж цього тижня такі рейди та профілактичні уроки були проведені у Житомирській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Запорізькій областях та в місті Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>