У Миколаєві - перший в Україні «Форум майбутнього»

У Миколаєві - перший в Україні «Форум майбутнього»

Укрінформ
На перший в Україні «Форум майбутнього» до Миколаєва 24 січня з'їхалося понад 700 експертів і фахівців з різних міст України і провідних зарубіжних компаній.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мета нашого сьогоднішнього форуму - направити енергію громадських активістів, політиків, управлінців та підприємців на реалізацію стратегії розвитку міста. У цьому залі зібралися розум і майбутнє Миколаєва. Я дуже хочу, щоб саме з сьогоднішнього дня в нашому місті розпочалися ті зміни, яких хочуть люди, які тут живуть. Адже зміни починаються не з мера, не з депутатів, а з усіх нас», - сказав міський голова Олександр Сенкевич, вітаючи учасників форуму.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі закликав учасників знайти нових людей у владу, які б не заважали підприємцям працювати, а місту - розвиватися.

«Державний апарат в Україні катастрофічно забюрократизований. Для нормального ведення бізнесу потрібно полегшити регуляторні процедури та знайти нових людей в державних органах влади, які б не заважали підприємцям працювати. Підхід до їх підбору дуже простий: патріотизм, чесність і здатність навчатися. Я не вірю в професійність нинішніх прокурорів, сбушників, митників, метрологів та інших. Їх усіх потрібно змінити. Я закликаю миколаївців це зробити», - сказав голова Одеської ОДА.

Він також запропонував миколаївцям створити загальний принцип «Єдиного вікна», на зразок того, що вже існує в Одесі. «Тому що якщо воно буде тільки у нас – його швидко закриють, а коли такі вікна матимуть всі міста України, тоді з цього щось вийде. Людина має прийти в одне місце, подати документи і більше нікуди не ходити, а займатися своїми справами», - сказав Саакашвілі.

Форум складається з двох частин і триватиме до пізнього вечора. У першій половині дня його учасники - народні депутати, громадські активісти та експерти, з міських стратегій, урбаністики, кластерної економіки діляться своїм баченням майбутнього Миколаєва і України.

Друга частина – стратегічна сесія - проходить у форматі так званого «світового кафе». Ця методологія сприяє швидкому надходженню і структуризації ідей, максимальному залученню учасників, консолідації думок і людей.

Організаторами форуму є виконком Миколаївської міської ради, Громадянська платформа «Нова країна» та Агентство з питань стратегічних комунікацій і розвитку «Спільні зусилля» за підтримки Міжнародного республіканського інституту та Посольства Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-