Тука розповів, як Луганщина бореться з грипом

Тука розповів, як Луганщина бореться з грипом

1249
Ukrinform
В Луганській області проводяться посилені комплексні заходи з боротьби із захворюваннями на грип та ГРВІ. Станом на 20 січня зафіксовано 2887 хворих.

Про це повідомляє сайт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з посиланням на її керівника Георгія Туку.

«Ситуація напружена, але під контролем. В області на даний момент проводяться посилені комплексні заходи по боротьбі із захворюваннями на грип та ГРВІ», - відзначив він.

У Луганській обладміністрації під головуванням Туки пройшло засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання щодо рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед населення.

Комісія доручила головам райадміністрацій, міським головам, керівникам підприємств та установ забезпечити виконання II частини Комплексного плану заходів щодо боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення Луганської області. Також головам райдержадміністрацій, керівникам районних військово-цивільних адміністрацій та міським головам міст обласного значення було доручено проведення засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із зазначеного питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-