Поліцію Донеччини підняли по тривозі

Поліцію Донеччини підняли по тривозі

1399
Ukrinform
Навчання з підвищення боєготовності відбулося в Донецькій області.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП в Донецькій області.

«Загальнообласні навчання розпочалися о 6-й ранку. У кожному органі поліції одночасно пролунав сигнал тривоги. Мета тренування - відпрацювати швидкість реакції та координацію дій усіх підрозділів поліції регіону і доданих сил як єдиного організму в екстремальній ситуації», - йдеться у повідомленні.

Навчання з підвищення боєготовності відбулося за розпорядженням начальника ГУ НП в Донецькій області В'ячеслава Аброськіна. Генерал наголосив, що правоохоронці мають бути готові до негайного реагування на події будь-якого масштабу та діяти чітко і злагоджено задля захисту громадян.

Під час загальної тривоги було відпрацьовано ефективний спосіб одночасного оповіщення всіх сил поліції.

- Сигнал для кожного був диференційований, де - з використанням звичайних телефонів, де - з використанням радіостанцій, а де - й шляхом оповіщення посильними. Результат, звичайно, поліпшується, але все ще залишаються прорахунки в організації роботи підрозділів, які ми будемо усувати, - зазначив очільник поліції.

Вже через 40 хвилин в обласному главку поліції зібралася більша частина особового складу у повній екіпіровці, включаючи бронегрупу. Аброськін перевірив готовність кожної служби.

Збори проходили одночасно у кожному територіальному підрозділі Донеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>