В ОБСЄ нарахували 5 вибухів біля Комінтернового

В ОБСЄ нарахували 5 вибухів біля Комінтернового

1297
Ukrinform
Спостерігачі місії відвідали район з боку південно-західної частини Комінтернового (23 км на північний схід від Маріуполя) для спостереження за ситуацією з безпекою.

Про це йдеться у звіті місії від 29 грудня.

«На блокпосту Збройних сил України, розташованому приблизно у 5 км на південний захід від селища, командир ЗСУ повідомив місію, що безпекова ситуація залишалася спокійною впродовж останніх 24 годин. На останньому блокпосту ЗСУ перед Комінтерновим, розташованому приблизно у 1,5 км на південний захід від селища, місія спостерігала два цивільних транспортних засоби, які рухалися в бік селища», - йдеться у повідомленні.

У звіті також зазначається, що під час перебування в цій місцевості «Спеціальна моніторингова місія чула п'ять вибухів, які сталися з невизначеної відстані на південь від розташування спостерігачів».

Нагадаємо: бойовики зайшли Комінтернового, яке перебуває на лінії розмежування, 22 грудня разом із бронетехнікою. 24 грудня у прес-центрі АТО повідомили, що бойовики залишили захоплене селище, однак вже 25 грудня стало відомо, що частина із них повернулася.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-