Найвищий прапор в Україні встановили у Запоріжжі

Укрінформ
У Запоріжжі з нагоди святкування 20-ї річниці незалежності на острові Хортиця піднято на найвищу висоту в країні - 90 метрів - Державний Прапор Україні. Висота флагштока становить 35 метрів, діаметр біля основи - 53 сантиметри, розмір полотнища пр...

У Запоріжжі з нагоди святкування 20-ї річниці незалежності на острові Хортиця піднято на найвищу висоту в країні - 90 метрів - Державний Прапор Україні. Висота флагштока становить 35 метрів, діаметр біля основи - 53 сантиметри, розмір полотнища прапора - 50 квадратних метрів.

Спорудження найвищого флагштоку велося за рахунок благодійних внесківта за підтримки обласної державної адміністрації, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"Саме на Хортиці, в серці українського козацтва наші пращури, козаки підняли жовто-блакитний двоколор як символ державності та національної єдності, - зазначив очільник регіону Борис Петров. - Встановлюючи Державний Прапор на рекордну висоту, ми прагнули привернути увагу всіх українців з тим, аби продемонструвати - майбутнє нашої держави залежить від єдності всіх регіонів і кожного з нас. Хортиця об'єднує лівий і правий берег Дніпра, а разом з тим символічно об'єднує всю державу".

Встановлення найвищого в країні флагштока було занесено до книги рекордів України, відповідні сертифікати були вручені всім учасникам його спорудження.

В якості фінального акорду урочистої миті військові дали салют, а дітлахи випустили у небо синьо-жовті повітряні кульки.

Лілія Клименко, ЗАПОРІЖЖЯ. 24 серпня 2011 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-