Держпідприємства Миколаєва заборгували 32 млн гривень зарплати

Укрінформ
За минулий місяць заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах Миколаєва скоротилася лише на 1 відсоток, і нині вона становить майже 48 млн гривень. Причому, переважна більшість боржників - економічно активні підприємства.

Значна частина цієї суми - понад 32 мільйони, або 67 відсотків, припадає на 8 підприємств державної форми власності. Серед них - ДП "Суднобудівний завод імені 61 комунара" - 23,6 мільйона гривень, Миколаївський ремонтно-механічний завод - 6,4 млн грн, "Універсал" - 1,3 млн грн, Південна академія підвищення кваліфікації кадрів - 157 тисяч грн та інші.

Одним з найбільших боржників є і комунальне підприємство "Миколаївелектротранс", яке на сьогодні знову винне своїм працівникам 2,4 млн грн, за ним іде фармацевтична фабрика - понад 530 тисяч гривень, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на департамент праці та соціального захисту населення міськвиконкому.

Ускладнюється і ситуація на заводі ПАТ "Вадан Ярдс Океан". Наприклад, протягом минулого місяця підприємство наростило борги із заробітної плати на 824 тисячі гривень, і нині вони становлять 9,5 млн грн. Ще 3,5 млн грн завод винен Пенсійному фонду. На вирішення даної проблеми не вплинула і зміна керівництва.

Для прискорення виплати заборгованості із заробітної плати проводяться перевірки. З початку року їх здійснено 13. Відтак до правоохоронців направлено 49 інформацій про допущені підприємствами порушення. Органами прокуратури з початку року порушено 11 кримінальних справ відносно керівників.

Алла Мірошниченко, МИКОЛАЇВ. 29 квітня 2011 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-