Китайські інвестори зацікавлені в добудові шахти на Волині

333
Ukrinform
Китайські інвестори зацікавлені у сприянні розвитку вугільної галузі України, і, зокрема, у вкладанні коштів у завершення будівництва шахти "Нововолинська -10" державного підприємства "Волиньвугілля". Про це координатор інвестиційних проектів, гол...

Китайські інвестори зацікавлені у сприянні розвитку вугільної галузі України, і, зокрема, у вкладанні коштів у завершення будівництва шахти "Нововолинська -10" державного підприємства "Волиньвугілля". Про це координатор інвестиційних проектів, голова Українсько-китайського центру Ден Сяосю заявив під час понеділкової зустрічі китайської делегації з керівництвом Волинської ОДА.

Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, мета візиту в область китайської делегації - ознайомлення з потенціалом волинських шахт, в тому числі й тієї, що будується, вивчення можливості вкладання інвестицій у їх розвиток.

Як нагадав заступник міністра вугільної промисловості України Олексій Пшеничка, який також узяв участь у зустрічі, низки домовленостей стосовно залучення китайських інвестицій у розвиток вугільної галузі України було досягнуто в ході минулорічного візиту Президента України Віктора Януковича в Китай. Тоді ж було підписано і рамкову угоду з фінансового співробітництва між Міністерством вугільної промисловості України та Державним банком розвитку КНР.

За словами першого заступника голови ОДА Олександра Башкаленка, готовність шахти "Нововолинська-10" становить 80 відсотків. І якщо буде належне інвестування, то уже в серпні наступного року шахта видасть "на-гора" перше вугілля.

Десяту шахту державного підприємства "Волиньвугілля" почали споруджувати ще в 1989 році. Але тільки в останні роки ця новобудова стала справді головним пусковим комплексом вугільної галузі України. Запаси підприємства становлять понад 37 мільйонів тонн вугілля.

Зіновій Жижара, ЛУЦЬК. 14 березня 2011 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-