Презентація громадської організації

Презентація громадської організації "Національна асоціація військових адвокатів України"

Укрінформ
17 серпня, 16:00  - презентація громадської організації «Національна асоціація військових адвокатів України».

Організатор:  Громадська організація «Національна асоціація військових адвокатів України».

Учасники: Євгенія Рябека – адвокат, голова громадської організації «Національна асоціація військових адвокатів України»; Сергій Крижанівський - адвокат, заслужений юрист України, радник голови ГО «Національна асоціація військових адвокатів України»; Микола Замковенко  - адвокат, ексголова  Печерського районного суду  м. Києва, народний депутат України 4-го скликання, член координаційної Ради ГО «Національна асоціація військових адвокатів України»; Анатолій Рибченко - адвокат, суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, член координаційної Ради ГО «Національна асоціація військових адвокатів України»; Григорій Алфьоров - адвокат, член координаційної Ради ГО «Національна асоціація військових адвокатів України»; Гулієв Фархад - офіцер ЗСУ, радник командуючого сил ТРО ЗСУ.

Теми для обговорення:

  • Чи можливо запровадити в українському законодавстві модель, коли військові адвокати будуть входити до лав ЗСУ?
  • Хто фінансує ГО «Національна асоціація військових адвокатів України»: як планують залучати кошти?
  • Взаємодія організації з Національною асоціацією адвокатів України, Міністерством оборони України, Міністерством юстиції України та іншими органами влади.
  • Можливість бронювання адвокатів в умовах воєнного стану.
  • Перетин кордону з метою надання правової допомоги за межами України для військовослужбовців (або допомоги в представленні інтересів Міністерства оборони України): чи сприятиме організація адвокатам цьому?

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 15:30 17 серпня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформуhttps://www.youtube.com/c/UkrinformTV 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Асоціація військових адвокатів підтримає колег, які стоять на захисті військовослужбовців - голова організації

У Києві відбулася презентація громадської організації «Національна асоціація військових адвокатів України», що підтримуватиме адвокатів, які стоять на захисті наших військовослужбовців.

Про це під час презентації організації заявила її голова Євгенія Рябека, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Основною метою Національної асоціації військових адвокатів України є об'єднання українських адвокатів, які працюють в галузі військового права, для сприяння розвитку інституту військової адвокатури в Україні. Асоціація надаватиме сервіс тим адвокатам, які вже кілька місяців надають допомогу військовослужбовцям та членам їх родин. Це ті адвокати, які ставлять сьогодні за мету не отримання прибутків, а мають мету спільної Перемоги і надання можливості нашим військовослужбовцям почувати себе захищеними в юридичному полі”, - сказала Рябека.

Вона наголосила, що ГО не дублює функції Національної асоціації адвокатів України, бо є саме громадською організацією, яка покликана надати допомогу вузькопрофільним військовим адвокатам.

ГО НАВАУ створена на платформі вже існуючої чотири місяці волонтерської організації “Адвокати Збройних сил України”.

“Також метою нашої організації є захист військовослужбовців і надання допомоги членам їх родин для того, щоб кожен військовослужбовець мав можливість борони нашу країну і не думати про те, що країна може залишити його без належної допомоги або захисту. Як сказав наш головнокомандувач (Валерій Залужний - ред.): “Кожен військовослужбовець є цінним для України і оборони нашої держави”, - підкреслила голова асоціації.

Вона додала, що найближчим часом буде презентовано координаційну раду НАВАУ - команду представників 15 регіональних осередків. Тоді можна буде говорити про аспекти діяльності асоціації в регіонах.

Радник командуючого сил ТрО ЗСУ Фархад Гулієв додав, що у новоствореній організації нараховується більше 400 адвокатів, які постійно виконують волонтерські адвокатські обов’язки, незважаючи на те, що мають багато роботи в адвокатурі.

А заслужений юрист України, радник голови ГО «Національна асоціація військових адвокатів України» Сергій Крижанівський акцентував увагу на прикладі західних країн.

“Досвід спілкування з подібними асоціаціями в країнах НАТО показує, що при захисті прав військовослужбовців обов’язково їхні інтереси представляє адвокат військовий. Тобто в розвинених країнах існує інститут військових адвокатів. У нас з початком війни відродили військову прокуратуру. Якщо є військова прокуратура, то логічно, що повинні бути й військові адвокати. Елементарною проблемою є навіть те, що цивільний адвокат не допущений до військової таємниці”, - зауважив Крижанівський.

Також спікери підкреслили, що планують підготувати звернення до депутатського корпусу з пропозицією внесення до законодавства змін щодо створення в Україні інституту Національної асоціації військових адвокатів.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-