«Реал» обіграв дебютанта Ла Ліги «Альмерію» на старті сезону

Чинні чемпіони Іспанії футболісти мадридського «Реала» розпочали сезон-2022/23 вольовою виїзною перемогою над дебютантом Ла Ліги «Альмерією».

У поєдинку першого туру чемпіонату Іспанії з футболу «Реал» на «Естадіо де лос Хуегос Медітерранеос» взяв гору над місцевою «Альмерією» з рахунком 2:1, передає Укрінформ.

На гол бельгійського форварда господарів Ларджі Рамазані, який відзначився на 6-й хвилині зустрічі, «Реал» відповів після перерви результативними ударами Лукаса Васкеса (61) та Давіда Алаби (75).

Наступний поєдинок «Реал» проведе 20 серпня у гостях проти «Сельти». «Альмерія» у свою чергу 22 серпня на виїзді зійдеться з «Ельче».