Spacebit здійснить першу українську місію на Місяць

Spacebit здійснить першу українську місію на Місяць

Укрінформ
30 серпня, 13:00 - пресконференція компанії Spacebit на тему: «Spacebit здійснить першу українську місію на Місяць»

Організатор: Компанія Spacebit.

Учасники: Павло Танасюк - засновник та генеральний директор, Spacebit; Михайло Лев - заступник міністра економіки України; Юрій Сорочинський - генеральний директор, Nemiroff; Валерія Заболотна - ректорка, DTEK Academy («Академiя ДТЕК»); Дмитро Наталуха - народний депутат України, голова комітету ВРУ з питань економічного розвитку; Андрій Бродський - генеральный директор, ТОВ «ТитанЕра»; Максим Дегтярьов - головний конструктор, КБ «Південне» (включення онлайн). На заході також будуть присутні представники НВП «Меридіан» ім. Корольова та ДК «Укроборонпром»; Владислава Смолінська - голова напрямку GR, комунікацій та партнерств, Spacebit, модератор.

Коротко. Під час пресконференції засновник та генеральний директор компанії Павло Танасюк оголосить про те, що британська компанія Spacebit у співпраці з американськими партнерами, зокрема NASA CLPS, здійснить у 2022 році першу українську місію на Місяць. Технології для здійснення місії Spacebit розробляє спільно з Конструкторським бюро “Південне”, Науково-виробничим підприємством «Меридіан» ім. Корольова, українськими компаніями Екотест та ТитанЕра. Українськими партнерами у цій місії є компанії Nemiroff та DTEK Academy.

Довідково. Spacebit – приватна британська компанія, яка розробляє технології космічної робототехніки для місячних і планетарних місій, працює над інструментами аналізу космічних даних і роботизованими концепціями дослідження космосу, які включають штучний інтелект і передову мікробототехніку. Spacebit була заснована в 2014 році українцем Павлом Танасюком.

Контактна особа - Владислава Смолінська, v.smolinska@spacebit.com, +380 (67) 538-47-02.

Для акредитації ЗМІ заповніть форму: https://forms.gle/9cSJLXk6HsUdzXfE7

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Першу українську місію на Місяць здійснять у 2022 році

Британська компанія Spacebit у співпраці з американськими партнерами здійснить у 2022 році першу українську місію на Місяць, в рамках якої на поверхню супутника буде доставлено техніку для проведення наукових досліджень.

Про це під час пресконференції на тему «Spacebit здійснить першу українську місію на Місяць» розповів засновник та генеральний директор компанії Павло Танасюк.

"Це дуже важлива подія. Ми сьогодні анонсуємо першу українську місію на Місяць", - сказав він.

За його словами, в рамках місії, яка коштуватиме компанії Spacebit та її партнерам з української сторони близько 1,5 мільйона доларів, на супутник буде доставлено техніку для проведення наукових досліджень на поверхні Місяця.

Зокрема йдеться про камери та радіаційні сенсори, що будуть виготовлені українськими інженерами та протестовані компанією спільно з Конструкторським бюро “Південне”, Науково-виробничим підприємством «Меридіан» ім. Корольова, підприємством Екотест та ТитанЕра.

Як вважає Танасюк, така місія дозволить Україні приєднатись до клубу привілейованих країн, які доставили вантаж на супутник. Подібна логістика до цього вдавалась лише трьом державам — США, Китаю та Росії.

Крім того, це відродить роль України як космічної держави на міжнародній арені та надасть старт для розвитку вітчизняних космічних проєктів у співдружності з державним сектором.

"Про цей проєкт дізнаються у всьому світі, адже Україна стане однією з небагатьох держав, яка змогла успішно доставити науковий вантаж на Місяць", - додав Танасюк.

Spacebit – це приватна британська компанія, яка розробляє технології космічної робототехніки для місячних і планетарних місій, працює над інструментами аналізу космічних даних і роботизованими концепціями дослідження космосу, які включають штучний інтелект і передову мікробототехніку. Spacebit була заснована в 2014 році українцем Павлом Танасюком.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-