«У разі надзвичайної ситуації або війни». Презентація брошури

«У разі надзвичайної ситуації або війни». Презентація брошури

Укрінформ
23 червня, 13:00 - презентація інформаційної брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Організатор: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Учасники: Любов Цибульська - керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки; Галина Петренко - Детектор медіа; Юлія Дукач - Texty.org.ua; Олександр Лещенко - заступник директора Департаменту – начальник Управління захисту населення і територій ДСНС; Тетяна Карась - заступниця керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, модераторка; Олександр Мотузяник - керівник експертної групи Директорату інформполітики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МОУ; Андрій Островський - начальник Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандуючого ЗСУ.

Коротко. Під час заходу буде презентовано інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблену з ініціативи Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій; Міністерством оборони України; Генеральним штабом Збройних сил України та громадськими організаціями. Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

Один з інструментів гібридної війни - страх: агресор лякає військовими наступами та провокує паніку. Протистояти цьому дає змогу обізнаність у тому, як діяти у надзвичайних ситуаціях. Нещодавня ескалація на кордонах України та на окупованих територіях виявила величезний запит на практичні поради для мирного населення. Ми розробили такі поради з урахуванням українського та іноземного досвіду. Особливістю брошури стало включення рекомендацій з інформаційної безпеки.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформу можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик під час прямого ефіру, необхідно послатися на Укрінформ, показати і озвучити вголос його назву.

Підсумкові матеріали:

Центр інформбезпеки презентував брошуру з рекомендаціями, як діяти в разі надзвичайної ситуації або війни

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни».

Презентація відбулася під час пресконференції в Укрінформі.

«Ми сьогодні зібралися показати наш перший публічний доробок. Це брошура, яка називається - «У разі надзвичайної ситуації або війни». Чому ми вирішили зробити це? Тому що побачили під час нещодавньої ескалації на кордонах України, що є запит, побачили, як Росія працює з населенням намагаючись залякати, деморалізувати. А страх, паніка, як відомо, є найкращим ґрунтом для проведення дезінформаційних операцій», - сказала керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська.

Вона зазначила, що за зразок брали шведську брошуру, яка є короткою, але містить надзвичайно практичні поради. За її словами, цю брошуру можна буде швидко прочитати в момент безпосередньої небезпеки, і вона містить поради про те, як підготувати свій дім, та що робити під час обстрілів.

Цибульська розповіла, що брошура буде розповсюджуватися онлайн, і у друкованому вигляді. За її словами, буде оголошено тендер, і надруковано близько 100 тисяч примірників. В першу чергу її будуть поширювати в південних та східних областях України.

«Але безумовно ми не претендуємо на жодну монополію. Ми заохочуємо усіх, аби вони розповсюджували цю брошуру, і друкували самі. Це і державні органи влади, і громадські організації. Якщо хтось хоче розмістити її у себе на сайті, будь ласка дайте нам свої контакти, і ми вам скинемо версію для сайту», - сказала вона.

Цибульська наголосила, що у цій брошурі не йдеться про якусь абстрактну загрозу, в ній чітко називають Росію агресором та окупантом. Також вона підкреслила, що у виданні є розділ про те, як поводитися в інформаційному полі.

Вона зазначила, що брошуру планується перекласти різними мовами: російською, кримськотатарською і англійською.

Брошуру розроблено спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій; Міністерством оборони України; Генеральним штабом Збройних сил України та громадськими організаціями. Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

Як повідомляв Укрінформ, 30 березня в Укрінформі відбулася презентація Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-