Публічний звіт голови Державної аудиторської служби України Геннадія Пліса

Публічний звіт голови Державної аудиторської служби України Геннадія Пліса

Укрінформ
3 березня, 10:00 - публічний звіт голови Державної аудиторської служби України Геннадія Пліса про підсумки діяльності Держаудитслужби за 2020 рік

Організатор: Державна аудиторська служба України.

Спікер: Геннадій Пліс - голова Державної аудиторської служби України.

Коротко. Під час заходу йтиметься про стартові умови розвитку Держаудитслужби, стратегію розвитку Держаудитслужби до 2024 року, вже виконані заходи з реалізації Стратегії. Буде оприлюднено загальні показники та результати роботи Держаудитслужби, а також загальну інформацію про резонансні перевірки 2020 року.

Контактні особи: Антонова Світлана (063) 393-72-01; Карапозюк Алла (063) 461-06-48.

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Економічний ефект від діяльності Держаудитслужби становив 3,8 млрд грн – Пліс

Економічний ефект від діяльності Державної аудиторської служби у 2020 році становив 3,8 млрд грн. Про це в Укрінформі повідомив голова Державної аудиторської служби України Геннадій Пліс під час публічного звіту про підсумки діяльності Держаудитслужби за 2020 рік.

"Витрати на службу становили у 2019 році 663 млн грн, а у 2020 році – 590 млн грн. При цьому, прямий економічний ефект, який ми дали - 3,8 млрд грн (у 2019 було 3,7 млрд грн – ред.). Тобто 590 млн грн на нас витратила держава, а 3,8 млрд вона заробила в чистому вигляді, крім загальної фінансової дисципліни, яку ми також забезпечуємо", - сказав Пліс.

Він додав, що у 2020 році порівняно із 2019 роком кількість інспекцій та ревізій Держаудитслужби зменшилась на 34%, кількість аудитів – на 53%, а моніторинг закупівель збільшився на 10,5%, оскільки це "ризикова сфера" і перевірки закупівель, впевнений голова Держаудитслужби, треба збільшувати.

Крім того, Пліс зауважив, що до правоохоронних органів у 2020 році передали 678 матеріалів і було розпочато 334 досудових розслідування, 258 матеріалів контрольних заходів долучено до кримінальних проваджень.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-