«СТОП Фальсифікат». Масло солодковершкове II етап. Які проблеми насправді приховані?

«СТОП Фальсифікат». Масло солодковершкове II етап. Які проблеми насправді приховані?

Укрінформ
24 грудня, 9:30 - круглий стіл на тему: «СТОП Фальсифікат». Масло солодковершкове II етап. Які проблеми насправді приховані?»

Організатор: ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів».

Учасники: Тарас Висоцький - заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;  Владислава Магалецька  -  голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів; Віталій Башинський - голова Громадської ради при Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів; Вадим Чагаровський - голова наглядової ради Спілки молочних підприємств України; Ольга Трофімцева - радник президента Торгово-промислової палати України; Владислава Миронова - голова ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів».

Питання до обговорення:

Результати I етапу: необхідність II етапу.

Чи є провина виробника у фальсифікації?

Як вирішити проблему, щоб не допустити виробництво та реалізацію фальсифікованої продукції?

Коротко. Учасники заходу  представлять результати дослідження якості та безпечності солодковершкового масла, яке здійснювали представники ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів».

Довідково. Мета проєкту «СТОП Фальсифікат» - очищення українського ринку від низькосортної та небезпечної продукції, захист споживача від недобросовісних виробників, підтримка та надання переваг добросовісним виробникам, відновлення репутації українських товарів на міжнародному ринку.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Покарання за виробництво фальсифікату залишається недостатньо дієвим - Висоцький

Перелік підприємств, які виробляють фальсифіковане вершкове масло, не зазнав істотних змін, попри викриття та оприлюднення інформації про фальсифікат; це свідчить про недостатність покарання з боку держави.

Про це під час круглого столу в Укрінформі на тему: «Стоп Фальсифікат». Масло солодковершкове II етап. Які проблеми насправді приховані?» сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

«Що ми бачимо? Перше – перелік підприємств (які виробляють фальсифіковане вершкове масло – ред.) міняється, але частково залишається незмінним. Чому? Той факт, що виробники після публічного оголошення, отримання інформації Держпродспоживслужбою, рішення АМКУ продовжують робити (фальсифіковану продукцію – ред.), означає, що не тільки страху немає, а покарання з боку держави не є достатньою мотивацією, щоб працювати чесно», - сказав Висоцький.

Він зазначив, що потрібно змінити правила гри, щоб було чітке розуміння відповідальності. Тому ухвалення комплексу законопроєктів, де «вводиться чітка позиція по фальсифікатах і покарання, буде першочерговим пріоритетом у першому кварталі для Верховної Ради».

На думку заступника міністра, дуже важливим фактором є "сила споживача і сила інформування".

"Це є критичний і дуже важливий фактор - він впливає і буде продовжувати впливати. <...> Моя думка, що 70% це буде вплив споживача, а 30% - це державний контроль. Тому ми зараз правильно рухаємося, коли робимо фокус на ці 70%», - підкреслив Висоцький

Також він заявив, що держава має посилити контроль за якістю продукції на етапі постачання сировини на переробку.

«Я думаю, що нам треба активно залучати сюди всіх учасників ланцюга постачання. <...> Будемо спільно думати, як цей контроль робити скрізь», - зауважив урядовець.

Під час круглого столу було представлено результати дослідження якості та безпечності солодковершкового масла, яке здійснювали представники ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в рамках проєкту «Стоп Фальсифікат».

Проєкт «Стоп Фальсифікат» започатковано у 2019 році. Мета проєкту - очищення українського ринку від низькосортної та небезпечної продукції, захист споживача від недобросовісних виробників, підтримка та надання переваг добросовісним виробникам, відновлення репутації українських товарів на міжнародному ринку.

Як повідомляв Укрінформ, заборона на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності діє у період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби. Це передбачено Законом України від 17 березня 2020 року №530-ІХ.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-