Результати адміністрування податку на додану вартість

Результати адміністрування податку на додану вартість

Укрінформ
11 грудня, 13:00 - брифінг на тему: «Результати адміністрування податку на додану вартість»

Організатор: Державна податкова служба України.

Спікери: Євген Олейніков - заступник Голови Державної податкової служби України; Юлія Шадевська - начальник Головного управління ДПС в Одеській області.

Акредитація представників ЗМІ до 11:30 11 грудня  2020 року за тел.: 590-27-43, 247-81-55, 067-272-41-14.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:   https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Надходження від ПДВ зросли на 19 млрд грн - Державна податкова служба

Надходження від податку на додану вартість до бюджету за січень-листопад 2020 року склали 236,9 млрд грн, що на 18,9 млрд грн більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це на пресбрифінгу в Укрінформі на тему: «Результати адміністрування податку на додану вартість» сказав заступник голови Державної податкової служби Євген Олейніков.

"Ситуація з адмініструванням податку на додану вартість виглядає наступним чином: платниками податків сплачено до бюджету за 11 місяців 2020 року 236,9 млрд гривень. Для порівняння за цей же період 2019 року було сплачено 218 млрд грн", - сказав Олейніков.

Він наголосив, що в бюджеті за підсумками 11 місяців 2019 року, залишилось після відшкодування податку, 76 млрд грн. В поточному році, залишок у бюджеті після відшкодування складає 108 млрд грн.

Олейніков також зазначив, що у минулому році платники податків заявили до відшкодування ПДВ 146,2 млрд грн, їм було відшкодовано 142,1 млрд грн, решта суми була відшкодована цього року.

Він також підкреслив, що якщо у минулому році було відставання по відшкодуванню ПДВ, то цьогоріч все навпаки. Загалом, на даний час з початку року податковою забезпечено відшкодування ПДВ бізнесу у розмірі 128 млрд грн.

Зтупник голови ДПС також відзначив ефективність роботи системи моніторингу ризиків при реєстрації податкових накладних.

"Всього, для того щоб здійснити додаткові дослідження операцій, початково зупинялося лише 1% податкових накладних від тієї суми, яка подавалась на реєстрацію", - зазначив Олейніков.

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні 2020 року до загального фонду державного бюджету надійшло 65,1 млрд грн, розпис виконано на 114,8%, або +8,4 млрд гривень. Основними платежами, за рахунок яких відбулось перевиконання, стали: податок на додану вартість (+5,8 млрд), податок на доходи фізичних осіб та військовий збір (+1,5 млрд), акцизний податок з тютюнових виробів (+1,2 млрд), рентна плата за користування надрами (+0,9 млрд)

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-