Відновлення сфери туризму в Києві в умовах пандемії

Відновлення сфери туризму в Києві в умовах пандемії

Укрінформ
8 грудня, 11:00 - брифінг на тему: «Відновлення сфери туризму в Києві в умовах пандемії»

Організатор: Департамент суспільних комунікацій КМДА; Управління туризму та промоцій КМДА.

Спікер: Марина Радова - начальник Управління туризму та промоцій КМДА.

Питання до розгляду:

Відновлення сфери туризму в Києві в умовах пандемії: підсумки роботи Управління туризму та промоцій КМДА за 2020 рік та плани на наступний рік.

Створення мобільного додатку для туристів.

Створення туристичного маршруту для людей з вадами зору.

Промоція туристичного потенціалу Києва у країнах Скандинавії, Близького Сходу та країнах ближнього зарубіжжя.

Підвищення рівня безпеки туристів та якості сервісу обслуговування.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Представники ЗМІ можуть надіслати запитання спікерам на e-mail: sandra_sever@ukr.net  

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Київ-туристичний втратив 1 млрд. доларів внаслідок карантинних обмежень - КМДА

Туристична сфера Києва внаслідок карантинних обмежень зазнала втрат в 1 млрд. доларів.

Про це повідомила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова на брифінгу в Укрінформі на тему: «Відновлення сфери туризму в Києві в умовах пандемії».

«На липень місяць Київ туристичний зазнав загальних втрат у 1 млрд. доларів. Минулого року лише туристичний збір становив 62 млн. грн., на сьогодні – це 30 млн. і сподіваємось, що до кінця року буде 40 млн. Бюджет міста не дорахувався, як мініміум 20 млн грн., і ми дуже сподіваємося, що внутрішніми туристами ми зможемо хоча б якось поповнити ці втрати», - сказала Радова.

Вона розповіла, що в умовах карантинних обмежень туристична галузь столиці робить ставку на діджиталізацію, підвищення якості обслуговування та створення маршрутів для людей із вадами зору.

«Ми підвищуємо якість надання наших послуг, перенавчаючи екскурсоводів. Ми переформатували туристично-інформаційні центри, орієнтуючись на діджиталізацію, на туристичну навігацію. В аеропорту ім. Сікорського в Жулянах встановили туристичний термінал info-point по прильоту з метою уникнення безпосереднього контакту з туристами. Відновили міський туристичний портал kyiv city travel. Плануємо вдосконалити мобільний портал відповідними підрозділами й заходами. Також відкрили 3-D конструкцію моделі Софії Київської для людей із вадами зору, і цей напрямок буде пріоритетним на наступний рік», - зазначила Радова.

Також, за її словами, внаслідок карантинних обмежень значно поменшало іноземних туристів, яких цього року відвідало Київ близько 300 тис. проти майже 2 млн. минулого року. І це так само змушує шукати нові напрямки і партнерів, серед яких перспективними стають країни Скандинавії, Близького Сходу та Перської затоки.

«Ми провели зустрічі з представниками країн Скандинавії і зрозуміли, що ми є пріоритним напрямком, оскільки ми для них ще не дуже відомі і є столицею, яка наближена до цих країн, а Київ на вікенд є безпечним в усіх питаннях. Для країн Перської затоки та Близького Сходу ми цікаві з точки зору медичного туризму, який у нас розвивається швидкими темпами. Репродуктивна медицина, клітинна терапія, стоматологія є цікавими для представників цих країн», - розповіла Радова, зазначивши, що є намір досягнути показника 500 тис. іноземних туристів на рік.

За даними Управління туризму та промоцій КМДА, внаслідок перекриття кордонів у зв’язку з поширенням COVID-19 у квітні-червні 2020 року кількість туристів у Києві зменшилась на 90%. У 2019 році Київ відвідало 1550,3 тис. осіб, у 2020 році – 377,5 тис. осіб (зменшення в понад 4 рази). Туристичний збір за 11 місяців 2020 року у столиці становить 34 млн. грн. проти 62 млн. минулого року.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-