Фільм «Мати апостолів» - уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України

Фільм «Мати апостолів» - уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України

Укрінформ
25 листопада, 11:00 - круглий стіл на тему: «Фільм «Мати апостолів» - уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України»

Організатори: Департамент суспільних комунікацій КМДА; Комунальна бюджетна установа «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Учасники: Дмитро Гоцуцов - заступник директора Комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»; Дмитро Овечкін - продюсер фільму, модератор заходу; Ратха Макеєнкова – сценарист;   Олег Дурмасенко - голова ГО «Славетні епохи України»;  Вікторія Тимошенко – креативний продюсер фільму; Емма Маринкевич - віцепрезидентка Спілки жінок України; Заза Буадзе - режисер фільму; Наталя Прилуцька - фахівець КБУ "Київський міський центр допомоги учасникам АТО"; Руслан Боровик - фахівець КБУ "Київський міський центр допомоги учасникам АТО"; Світлана Яцинич - директор картини. 

Коротко.  Учасники круглого столу презентують військову драму «Мати апостолів». Мета фільму -  привернути увагу суспільства до матерів, діти яких загинули під час війни, показати трагедію війни через історію однієї людини - матері. Через фільм, в основу сюжету якого покладено реальні події, що відбувалися на сході України у 2014 році, донести біль матерів та їх адаптацію у реальному житті.

У фільмі йдеться про біль війни. І кожна війна — це смерть синів і біль матерів. Любов матері — всеосяжна. Коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни.

Так, коли героїня стрічки Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у ризиковану мандрівку. Ніхто не може сказати достеменно, чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради свого сина. На цьому шляху вона зі звичайної жінки,  перетворюється на матір, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Немає виправдання жодній війні. Кінокартина орієнтована на весь світ, адже в усьому світі, в усіх країнах колись була війна, матері втрачали своїх дітей, як зараз це відбувається в Україні. Військова драма «Мати апостолів» – це великий уклін всім матерям, які втратили своїх синів і доньок на війні.

Партнери фільму:  Ексклюзивний партнер - Благодійний Фонд Девіда Лінча у Східній Європі,  Спілка жінок України (СЖУ), Фонд «Повернись живим», Міжнародний соціальний проєкт - «Книга Добра», Компанія «VIP Victory», Ukrainian Film Distribution.

Фільм створювався за підтримки:  Міністерства культури України,  Міністерства оборони України, Генерального Штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (95 ОДШБр ЗСУ), Авіаційної частини Василькова та Борисполя, Громадської організації «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морського флоту «Цивільний корпус «Азов», Полку патрульної поліції особового призначення ППС ПОП «Миротворець» ГУ МП в Київській області.

Контактна особа: Вікторія Тимошенко, e-mail: vikatim9@gmail.com . Запитання до спікерів надсилайте за  тел.: 050 384 4865 , 097 723 7357.

Більше інформації можна дізнатись:

Сайт: www.mother-apostles-film.in.ua/home/

Фейсбук: www.facebook.com/apostlesmother

Інстаграм: @mother_apostles_film

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

У Києві представили новий фільм «Мати апостолів» про матерів, чиї діти загинули на сході України

У Києві представили новий український художній фільм-військову драму «Мати апостолів» про матерів, діти яких загинули у війні на сході України.

Фільм презентували його автори на круглому столі в Укрінформі: «Фільм «Мати апостолів» - уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України», організованому Департаментом суспільних комунікацій КМДА та Комунальною бюджетною установою «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

«Мета фільму - привернути увагу суспільства до матерів, діти яких загинули під час війни, показати трагедію війни через історію однієї людини - матері. Через фільм, в основу сюжету якого покладено реальні події, що відбувалися на сході України у 2014 році, донести біль матерів та їх адаптацію у реальному житті», - сказав продюсер Дмитро Овечкін.

За задумом фільму, йдеться про біль війни, коли кожна смерть синів - це біль матерів. Любов матері є всеосяжна, і коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни.

«На створення сценарію надихнули документальні фільми, присвячені нашим льотчикам, які загинули у 2014 році, коли почалась війна. Це дуже вразило, тому що люди летять на власній території, їх збиває ворог, і кожен з них сам рятується. Спочатку ця історія була присвячена невеличким новелам, кожному з льотчиків, які виживали в зоні АТО. Було дев’ять драфтів сценарію, і в результаті перемогла моя внутрішня мати. Тому що я матір сина і дуже переживаю за те, яким буде його майбутнє. І тому я вирішила присвятити цю історію тому, як мати бачить війну», - розповіла авторка сценарію Ратха Макеєнкова.

Згідно з сюжетом стрічки, коли героїня Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у ризиковану мандрівку. Ніхто не може сказати достеменно, чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради свого сина. На цьому шляху вона зі звичайної жінки перетворюється на матір, яка втішає та рятує навіть пропащі душі.

«Останні роки тема війни переслідує мене, з нею я живу давно, починаючи з першої грузинської війни. Кіно мого дитинства - «Батько солдата», і я пам’ятаю свої дитячі емоції, і тоді я не міг уявити, що пройде час і мені доведеться зняти фільм про матір солдата. Завжди важлива історія, де показано долі, характери, які зачіпають глибинні емоції та почуття глядачів. І все це я побачив у цій темі й сценарії. Ті документальні кадри, коли матері ходять навколо уламків збитого літака, які неможливо забути – це й стало для мене вирішальним моментом взятися за цей фільм», - сказав режисер-постановник Заза Буадзе.

Автори кінокартини вважають, що вона орієнтована на весь світ, адже всюди колись була війна, матері втрачали своїх дітей, як зараз це відбувається в Україні. Військова драма «Мати апостолів» – це великий уклін всім матерям, які втратили своїх синів і доньок на війні.

Прем’єра фільму «Мати апостолів» виходить в Україні в широкий прокат 3 грудня. А 1 грудня в кінотеатрі м. Києва «Київська Русь» відбудеться допрем’єрний показ та обговорення за участю творчої, адміністративної груп кінострічки.

Партнери фільму: ексклюзивний партнер - Благодійний Фонд Девіда Лінча у Східній Європі, Спілка жінок України (СЖУ), Фонд «Повернись живим», Міжнародний соціальний проєкт - «Книга Добра», Компанія VIP Victory, Ukrainian Film Distribution.

Фільм створювався за підтримки: Міністерства культури, Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, Командування Повітряних сил ЗСУ, Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (95 ОДШБр ЗСУ), авіаційної частини Василькова та Борисполя, Громадської організації «Товариство сприяння Збройним силам України та Військово-морському флоту «Цивільний корпус «Азов», Полку патрульної поліції особового призначення ППС ПОП «Миротворець» ГУ НП у Київській області.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-