Новий етап радіомовлення на територію Криму: «Радіо Крим.Реалії» розширює аудиторію на півострові

Новий етап радіомовлення на територію Криму: «Радіо Крим.Реалії» розширює аудиторію на півострові

Укрінформ
4 грудня, 11:00 - Новий етап радіомовлення на територію Криму: «Радіо Крим.Реалії» розширює аудиторію на півострові

Організатор: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Учасники: Сергій Костинський - член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Анатолій Максимчук - перший заступник міністра культури, молоді і спорту України; Володимир Притула - керівник і головний редактор проєкту «Крим.Реалії» (Українська служба «Радіо Свобода»); Олександр Янковський -  керівник і головний редактор ГО «Радіо кримських громад»;  Петро Семерей - керівник ТОВ "Телемережі України"; Катерина Некреча - продюсерка «Радіо Крим.Реалії».

Коротко. Учасники пресконференції презентують 3-й етап розбудови українського радіомовлення на півдні Херсонської області і на територію Криму, пов'язаний із початком середньохвильового мовлення на територію півострова.

Підсумкові матеріали:

Радіо «Крим.Реалії» перейшло на середні хвилі і збільшило свою аудиторію до мільйона слухачів

Радіо «Крим.Реалії», яке транслюється на територію окупованого Криму, з 15 листопада збільшило аудиторію своїх слухачів до 1 мільйона завдяки переведенню сигналу радіостанції в діапазон середніх хвиль.

Про це у вівторок на пресконфреренції в Укрінформі повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

«Зараз радіосигнал «Крим.Реалії», який транслюється з Чонгара, охоплює більше 1 мільйона кримчан. І для нас важливо, що це «Радіо Крим.Реалії», тому що створюється контент саме для жителів Криму, у яких є мотивація слухати це радіо», - сказав Костинський.

Він зазначив, що необхідність переходу мовлення на Крим у середньохвильовий діапазон була пов'язана з тим, що сигнал українських радіостанцій, які ведуть мовлення з материкової України в діапазоні FM, глушиться окупаційною владою.

Сьогодні, підкреслив Костинський, завдяки більш якісному сигналу «Радіо Крим.Реалії» доступне слухачам на значно більшій частині півострова.

Як розповів керівник і головний редактор ГО «Радіо кримських громад» Олександр Янковський, завдяки переходу «Крим.Реалії» на середні хвилі, на ефіри знову стали дзвонити радіослухачі.

«Ми зрозуміли, що нас слухають більше людей, ніж ми припускали. Ми не думали, що наш радіосигнал буде досягати Сімферополя, але з'ясувалося, що українську радіостанцію «Крим.Реалії» можна слухати і в Сімферополі, і в Керчі, і в Білогірську, і в Феодосії, і в Саках, і навіть в Бахчисараї, де дуже складна по рельєфу місцевість, не кажучи про степовий Крим - Джанкой, Красноперекопськ та Армянськ», - сказав Янковський.

За словами керівника і головного редактора проєкту «Крим.Реалії» Володимира Притули, радійний проєкт - дуже важлива частина великого проєкту «Крим.Реалії».

«Зараз ми маємо цілодобове мовлення на Крим протягом семи днів на тиждень... Причому це не тільки радіо, а й тексти, адаптовані для інтернетвидань», - зазначив Притула.

За його словами, команда, яка працює над проєктом, дуже професійна, завдяки чому тільки в листопаді число відвідувань "Крим.Реаліі" збільшилося до 3 мільйонів.

Перший заступник міністра культури, молоді і спорту України Анатолій Максимчук зазначив на брифінгу, що новий етап розвитку радіомовлення на територію Криму дає великі перспективи для подальшого збільшення кримської аудиторії. Він запевнив, що з боку міністерства пріоритети щодо радіомовлення на окуповані території будуть збережені.

У свою чергу, продюсерка «Радіо Крим.Реалії» Катерина Некреча зазначила, що на прямі ефіри додзвонюються люди з найрізноманітнішими політичними поглядами, але їх об'єднує одне - вони прагнуть отримати достовірну інформацію.

Саме з метою інформування про те, що в дійсності відбувається в Криму, працює «Радіо Крим.Реаліі», вважає медіапродюссерка.

За її словами, найбільш популярні серед радіослухачів новини, ток-шоу, прямі ефіри.

Некреча зазначила, що для того, аби радіослухачі могли додзвонитися до них із Криму, на радіо працює кримський номер з безкоштовним дзвонком.

Радіослухачі, анонімність яких не порушується, беруть участь в обговоренні проблем, коментують події, влаштовують дискусії, як між собою, так і зі спікерами.

«Для інформаційного поля, яке зараз існує в Криму, це круто. Там все очищається від протилежної точки зору, а у нас все відкрито, але в рамках законодавства. Ми закликаємо дискутувати культурно, без якихось закликів », - підкреслила вона.

Продюсерка попросила проінформувати всіх кримчан про координати «Радіо Крим.Реалії», оскільки «білборди з «Крим.Реалії»в Криму розвісити поки неможливо».

«Якщо у вас є хоча б один знайомий, колишній однокласник або, може, родич в Криму, повідомте йому координати «Радіо Крим.Реалії". 648 АМ - воно є на будь-якому приймачі, не обов'язково з супердоступом», - сказала вона.

Відео з пресконференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-