Народний Рух України: погляд в майбутнє

Народний Рух України: погляд в майбутнє

Укрінформ
21 жовтня, 14:30 - Народний Рух України: погляд в майбутнє

Організатор: Київська обласна організація політичної партії  «Народний Рух України».

Учасники: Іван Дутчак -  голова оргкомітету; Наталія Лютікова -  заступник голови Київської обласної організації політичної партії «Народний Рух України»; Андрій Рибалко - голова Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух»; Дмитро Івахнюк -  керівник управи Київської обласної організації «Народний Рух України».

Коротко. Представники Київської обласної організації політичної партії  «Народний Рух України» озвучать спільну позицію з визначення стратегії «Народного Руху України» в контексті світових тенденцій розвитку національних рухів.

Довідково. «Народний Рух України» – політична партія, заснована в 1989 році як громадсько-політична організація. Зареєстрована як політична партія в 1993 році. 

Додаткова інформація за тел.: 0669901393, e-mail: a.rybalko@ukr.net (Андрій Рибалко)

Підсумкові матеріали:

Народний Рух України обговорив плани реорганізації партії

Партія "Народний Рух України" провела круглий стіл, присвячений обговоренню шляхів і перспектив розвитку політсили.

Про результати засідання круглого столу члени партії поінформували на пресконференції в Укрінформі.

“Маючи величезні традиції успіхів минулого, партія повинна пройти перетворення, реорганізацію і реформацію для того, щоб здобувати успіхи в майбутньому. Ми на круглому столі шукали однодумців, які висловлювали власні позиції, власні думки з приводу того, як організація повинна розвиватися в майбутньому”, - сказав голова оргкомітету круглого столу партії Іван Дутчак.

Як зазначив керівник управи Київської обласної організації "Народний Рух України" Дмитро Івахнюк, на круглому столі, зокрема, було ухвалено резолюцію щодо ініціативи обговорення стратегії та механізмів розвитку партії у місцевих організаціях Народного Руху України.

Івахнюк також бачить необхідність скликання всеукраїнського з’їзду партії для того, щоб внести правки в статут і підвести його під сучасні виклики.

“Проаналізувавши сучасні тенденції у світі, в Європі, - ми бачимо, що національно орієнтовані сили, сили, що спираються на традиційні цінності, знову стають актуальними в світі”, - зазначив голова Всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух" Андрій Рибалко.

Відео з пресконференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-